79
edits
LicketySplit (talk | contribs) |
|||
Line 195: | Line 195: | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:712MS.png|link=Bergmite|Bergmite]]<br/>#712<br/>[[Bergmite]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:712MS.png|link=Bergmite|Bergmite]]<br/>#712<br/>[[Bergmite]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:713MS.png|link=Avalugg|Avalugg]]<br/>#713<br/>[[Avalugg]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:713MS.png|link=Avalugg|Avalugg]]<br/>#713<br/>[[Avalugg]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:713HMS.png|link=Avalugg (Hisuian)|Avalugg (Hisuian)]]<br/>#713H<br/>[[Avalugg (Hisuian)]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:866MS.png|link=Mr.Rime|Mr. Rime]]<br/>#866<br/>[[Mr. Rime]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:866MS.png|link=Mr.Rime|Mr. Rime]]<br/>#866<br/>[[Mr. Rime]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:872MS.png|link=Snom|Snom]]<br/>#872<br/>[[Snom]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:872MS.png|link=Snom|Snom]]<br/>#872<br/>[[Snom]] | ||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:873MS.png|link=Frosmoth|Frosmoth]]<br/>#873<br/>[[Frosmoth]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:873MS.png|link=Frosmoth|Frosmoth]]<br/>#873<br/>[[Frosmoth]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:875IMS.png|link= Eiscue (Ice)|Eiscue (Ice)]]<br/>#875I<br/>[[Eiscue (Ice)]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:875IMS.png|link= Eiscue (Ice)|Eiscue (Ice)]]<br/>#875I<br/>[[Eiscue (Ice)]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:875NMS.png|link=Eiscue (Noice)|Eiscue (Noice)]]<br/>#875N<br/>[[Eiscue (Noice)]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:875NMS.png|link=Eiscue (Noice)|Eiscue (Noice)]]<br/>#875N<br/>[[Eiscue (Noice)]] |
edits