79
edits
Line 274: | Line 274: | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:717MS.png|link=Yveltal|Yveltal]]<br/>#717<br/>[[Yveltal]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:717MS.png|link=Yveltal|Yveltal]]<br/>#717<br/>[[Yveltal]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:827MS.png|link=Nickit|Nickit]]<br/>#827<br/>[[Nickit]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:828MS.png|link=Thievul|Thievul]]<br/>#828<br/>[[Thievul]] | |||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:859MS.png|link=Impidimp|Impidimp]]<br/>#859<br/>[[Impidimp]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:859MS.png|link=Impidimp|Impidimp]]<br/>#859<br/>[[Impidimp]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:860MS.png|link=Morgrem|Morgrem]]<br/>#860<br/>[[Morgrem]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:860MS.png|link=Morgrem|Morgrem]]<br/>#860<br/>[[Morgrem]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861MS.png|link=Grimmsnarl|Grimmsnarl]]<br/>#861<br/>[[Grimmsnarl]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861MS.png|link=Grimmsnarl|Grimmsnarl]]<br/>#861<br/>[[Grimmsnarl]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861GMS.png|link=Grimmsnarl (Gigantamax)|Grimmsnarl (Gigantamax)]]<br/>#861G<br/>[[Grimmsnarl (Gigantamax)]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861GMS.png|link=Grimmsnarl (Gigantamax)|Grimmsnarl (Gigantamax)]]<br/>#861G<br/>[[Grimmsnarl (Gigantamax)]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:862MS.png|link=Obstagoon|Obstagoon]]<br/>#862<br/>[[Obstagoon]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:862MS.png|link=Obstagoon|Obstagoon]]<br/>#862<br/>[[Obstagoon]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:893MS.png|link=Zarude|Zarude]]<br/>#893<br/>[[Zarude]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:893MS.png|link=Zarude|Zarude]]<br/>#893<br/>[[Zarude]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:904MS.png|link=Overqwil|Overqwil]]<br/>#904<br/>[[Overqwil]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:904MS.png|link=Overqwil|Overqwil]]<br/>#904<br/>[[Overqwil]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:999MS.png|link=Darkrown|Darkrown]]<br/>#999<br/>[[Darkrown]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:999MS.png|link=Darkrown|Darkrown]]<br/>#999<br/>[[Darkrown]] |
edits