79
edits
Line 448: | Line 448: | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800DWMS.png|link=Necrozma (Dawn Wings)|Necrozma (Dawn Wings)]]<br/>#800DW<br/>[[Necrozma (Dawn Wings)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800DWMS.png|link=Necrozma (Dawn Wings)|Necrozma (Dawn Wings)]]<br/>#800DW<br/>[[Necrozma (Dawn Wings)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800UMS.png|link=Necrozma (Ultra)|Necrozma (Ultra)]]<br/>#800U<br/>[[Necrozma (Ultra)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800UMS.png|link=Necrozma (Ultra)|Necrozma (Ultra)]]<br/>#800U<br/>[[Necrozma (Ultra)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:856MS.png|link=Hatenna|Hatenna]]<br/>#856<br/>[[Hatenna]] | |||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:857MS.png|link=Hattrem|Hattrem]]<br/>#857<br/>[[Hattrem]] | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:858MS.png|link=Hatterene|Hatterene]]<br/>#858<br/>[[Hatterene]] | |||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:876FMS.png|link=Indeedee (F)|Indeedee (F)]]<br/>#876F<br/>[[Indeedee (F)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:876FMS.png|link=Indeedee (F)|Indeedee (F)]]<br/>#876F<br/>[[Indeedee (F)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:876MMS.png|link=Indeedee (M)|Indeedee (M)]]<br/>#876M<br/>[[Indeedee (M)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:876MMS.png|link=Indeedee (M)|Indeedee (M)]]<br/>#876M<br/>[[Indeedee (M)]] |
edits