17,382
edits
Tag: Rollback |
|||
| Line 126: | Line 126: | ||
|- class="container-ghost" | |- class="container-ghost" | ||
| class="ghost" | [[File:094AMS.png|link=Ancient Gengar|Ancient Gengar]]<br/>[[Ancient Gengar]] | | class="ghost" | [[File:094AMS.png|link=Ancient Gengar|Ancient Gengar]]<br/>[[Ancient Gengar]] | ||
| class="ghost" | | | class="ghost" | Legendary | ||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:185GMS.png|link=Golden Sudowoodo|Golden Sudowoodo]]<br/>[[Golden Sudowoodo]] | |||
| class="rock" | Legendary | |||
|} | |} | ||
| Line 156: | Line 159: | ||
| class="normal" | [[File:143SMS.png|link=Snorlax (Snowman)|Snorlax (Snowman)]]<br/>[[Snorlax (Snowman)]] | | class="normal" | [[File:143SMS.png|link=Snorlax (Snowman)|Snorlax (Snowman)]]<br/>[[Snorlax (Snowman)]] | ||
| class="normal" | Unknown | | class="normal" | Unknown | ||
|- class="container-unknown" | |- class="container-unknown" | ||
| class="unknown" | [[File:249XMS.png|link=XD001|XD001]]<br/>[[XD001]] | | class="unknown" | [[File:249XMS.png|link=XD001|XD001]]<br/>[[XD001]] | ||