1,196
edits
Sneezeball (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 219: | Line 219: | ||
===Purchasable Attacks=== | ===Purchasable Attacks=== | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| style="text-align: center; float: center; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | |||
|- class="container-attacks" | |||
| class="attacks" | Attack | |||
| class="attacks" | Type | |||
| class="attacks" | Price | |||
| class="attacks" | Power | |||
| class="attacks" | Accuracy | |||
| class="attacks" | Category | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="flying" | Aerial Ace | |||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="flying" | [[File:Pmoney.gif|Pokemoney]]45,000 | |||
| class="flying" | 60 | |||
| class="flying" | 100% | |||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="flying" | Air Cutter | |||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="flying" | [[File:Pmoney.gif|Pokemoney]]41,250 | |||
| class="flying" | 55 | |||
| class="flying" | 95% | |||
| class="flying" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="flying" | Air Slash | |||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="flying" | [[File:Pmoney.gif|Pokemoney]]56,250 | |||
| class="flying" | 75 | |||
| class="flying" | 95% | |||
| class="flying" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Ancient Power | |||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock" | [[File:Pmoney.gif|Pokemoney]]45,000 | |||
| class="rock" | 60 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | Beat Up | |||
| class="dark" | [[ | |||
</div> | </div> | ||
<!-- End Attacks Table --> | <!-- End Attacks Table --> |
edits