Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) m (→Locations) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 173: | Line 173: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | Hidden Power (Bug) | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| class="dark" | Hidden Power (Dark) | | class="dark" | Hidden Power (Dark) |