Editor
650
edits
IllumiNoob (talk | contribs) |
IllumiNoob (talk | contribs) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| class="rock" | Kanto Sidequests | | class="rock" | Kanto Sidequests | ||
| class="rock" | 33.<span style="text-decoration:overline;">3</span>% | | class="rock" | 33.<span style="text-decoration:overline;">3</span>% | ||
|} | |||
</div> | |||
<div align="center"> | |||
{| class="container-sidequests" style="text-align: center; width: 50%; margin-top: 10px; border-radius: 10px" | |||
|- class="container-sidequestsub" | |||
| class="container-sidequestsub" colspan="3"|'''Johto Sidequests''' | |||
|- class="container-unknown" | |||
| class="unknown" | '''Prize''' | |||
| class="unknown" | '''Location''' | |||
| class="unknown" | '''Drop Rate''' | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[File:Latiosite.png|Latiosite]]<br />Latiosite | |||
| class="dragon" | Johto Sidequests | |||
| class="dragon" | 33.<span style="text-decoration:overline;">3</span>% | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[File:Latiasite.png|Latiasite]]<br />Latiasite | |||
| class="dragon" | Johto Sidequests | |||
| class="dragon" | 33.<span style="text-decoration:overline;">3</span>% | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[File:Master Ball.png|Master Ball]]<br />Master Ball (10 No.s) | |||
| class="dragon" | Johto Sidequests | |||
| class="dragon" | 33.<span style="text-decoration:overline;">3</span>% | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |