Editor
719
edits
(Completed A) |
(→U) |
||
Line 295: | Line 295: | ||
== U == | == U == | ||
<div align="center"> | |||
{| style="text-align: center; width: 70%; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | |||
| class="container-sidequests" | Pokémon | |||
| class="container-sidequests" | Location | |||
| class="container-sidequests" | Rarity | |||
|- | |||
| class="dark-dex" | #197 [[File:197MS.png|link=Umbreon|Umbreon]] [[Umbreon]] | |||
| class="dark-dex" | Evolve from Eevee | |||
| class="dark-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="flying-dex" | #521 [[File:521MS.png|link=Unfezant|Unfezant]] [[Unfezant]] | |||
| class="flying-dex" | Evolve from Tranquil | |||
| class="flying-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201A [[File:201AMS.png|link=Unown (A)|Unown (A)]] [[Unown (A)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201B [[File:201BMS.png|link=Unown (B)|Unown (B)]] [[Unown (B)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201C [[File:201CMS.png|link=Unown (C)|Unown (C)]] [[Unown (C)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201D [[File:201DMS.png|link=Unown (D)|Unown (D)]] [[Unown (D)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201E [[File:201EMS.png|link=Unown (E)|Unown (E)]] [[Unown (E)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201Ex [[File:201ExMS.png|link=Unown (Ex)|Unown (Ex)]] [[Unown (Ex)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201F [[File:201FMS.png|link=Unown (F)|Unown (F)]] [[Unown (F)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201G [[File:201GMS.png|link=Unown (G)|Unown (G)]] [[Unown (G)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201H [[File:201HMS.png|link=Unown (H)|Unown (H)]] [[Unown (H)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201I [[File:201IMS.png|link=Unown (I)|Unown (I)]] [[Unown (I)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201J [[File:201JMS.png|link=Unown (J)|Unown (J)]] [[Unown (J)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201K [[File:201KMS.png|link=Unown (K)|Unown (K)]] [[Unown (K)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201L [[File:201LMS.png|link=Unown (L)|Unown (L)]] [[Unown (L)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201M [[File:201MMS.png|link=Unown (M)|Unown (M)[[Unown (M)]] | |||
| class="psychic-dex" | Cave land maps (Map 10, 11, 12, 13, 14, 15) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201N [[File:201NMS.png|link=Unown (N)|Unown (N)]] [[Unown (N)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201O [[File:201OMS.png|link=Unown (O)|Unown (O)]] [[Unown (O)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201P [[File:201PMS.png|link=Unown (P)|Unown (P)]] [[Unown (P)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201Q [[File:201QMS.png|link=Unown (Q)|Unown (Q)]] [[Unown (Q)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201Qm [[File:201QmMS.png|link=Unown (Qm)|Unown (Qm)]] [[Unown (Qm)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201R [[File:201RMS.png|link=Unown (R)|Unown (R)]] [[Unown (R)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201S [[File:201SMS.png|link=Unown (S)|Unown (S)]] [[Unown (S)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201T [[File:201TMS.png|link=Unown (T)|Unown (T)]] [[Unown (T)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201U [[File:201UMS.png|link=Unown (U)|Unown (U)]] [[Unown (U)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201V [[File:201VMS.png|link=Unown (V)|Unown (V)]] [[Unown (V)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201W [[File:201WMS.png|link=Unown (W)|Unown (W]] [[Unown (W)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201X [[File:201XMS.png|link=Unown (X)|Unown (X)]] [[Unown (X)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201Y [[File:201YMS.png|link=Unown (Y)|Unown (Y)]] [[Unown (Y)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #201Z [[File:201ZMS.png|link=Unown (Z)|Unown (Z)]] [[Unown (Z)]] | |||
| class="psychic-dex" | Ice maps (Map 22 and 23) | |||
| class="psychic-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="normal-dex" | #217 [[File:217MS.png|link=Ursaring|Ursaring]] [[Ursaring]] | |||
| class="normal-dex" | Evolve from Teddiursa | |||
| class="normal-dex" | Common | |||
|- | |||
| class="psychic-dex" | #480 [[File:480MS.png|link=Uxie|Uxie]] [[Uxie]] | |||
| class="psychic-dex" | Ghost/Psychic Maps at Day (Map 24 and 25), Grass Maps at Night (Map 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9) | |||
| class="psychic-dex" | Rare | |||
== V == | == V == |