46
edits
(Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex" cellspacing="0" cellpadding="0" style="width: 100%;" | style="text-align: left;" | ↲ #386 File:386MS.png|lin...") |
|||
Line 95: | Line 95: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| class="grass" | Turtwig | | class="grass" | Turtwig | ||
Line 109: | Line 102: | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | | class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | Turtwig | |||
| class="dark" | Bite | |||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | 60 | |||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| class="grass" | Turtwig | | class="grass" | Turtwig | ||
Line 116: | Line 116: | ||
| class="grass" | 95% | | class="grass" | 95% | ||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-normal" | ||
| class=" | | class="normal" | Turtwig | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | 50 | ||
| class=" | | class="normal" | 100% | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits