Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
|||
Line 90: | Line 90: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-water" | |- class="container-water" | ||
| class="water" | Krabby | | class="water" | Krabby | ||
Line 118: | Line 111: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Krabby | |||
| class="water" | Water Gun | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |