Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Galar Pokédex) |
Strayazilas (talk | contribs) m (→Johto Pokédex: galarian slowking added) |
||
Line 329: | Line 329: | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:198MS.png|link=Murkrow|Murkrow]]<br/>#198<br/>[[Murkrow]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:198MS.png|link=Murkrow|Murkrow]]<br/>#198<br/>[[Murkrow]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:199MS.png|link=Slowking|Slowking]]<br/>#199<br/>[[Slowking]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:199MS.png|link=Slowking|Slowking]]<br/>#199<br/>[[Slowking]] | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:199GMS.png|link=Slowking (Galarian)|Slowking (Galarian)]]<br/>#199G<br/>[[Slowking (Galarian)]] | |||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:200MS.png|link=Misdreavus|Misdreavus]]<br/>#200<br/>[[Misdreavus]] | | class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:200MS.png|link=Misdreavus|Misdreavus]]<br/>#200<br/>[[Misdreavus]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201AMS.png|link=Unown (A)|Unown (A)]]<br/>#201A<br/>[[Unown (A)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201AMS.png|link=Unown (A)|Unown (A)]]<br/>#201A<br/>[[Unown (A)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201BMS.png|link=Unown (B)|Unown (B)]]<br/>#201B<br/>[[Unown (B)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201BMS.png|link=Unown (B)|Unown (B)]]<br/>#201B<br/>[[Unown (B)]] | ||
|- | |||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201CMS.png|link=Unown (C)|Unown (C)]]<br/>#201C<br/>[[Unown (C)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201CMS.png|link=Unown (C)|Unown (C)]]<br/>#201C<br/>[[Unown (C)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201DMS.png|link=Unown (D)|Unown (D)]]<br/>#201D<br/>[[Unown (D)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201DMS.png|link=Unown (D)|Unown (D)]]<br/>#201D<br/>[[Unown (D)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201EMS.png|link=Unown (E)|Unown (E)]]<br/>#201E<br/>[[Unown (E)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201EMS.png|link=Unown (E)|Unown (E)]]<br/>#201E<br/>[[Unown (E)]] | ||
Line 339: | Line 340: | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201FMS.png|link=Unown (F)|Unown (F)]]<br/>#201F<br/>[[Unown (F)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201FMS.png|link=Unown (F)|Unown (F)]]<br/>#201F<br/>[[Unown (F)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201GMS.png|link=Unown (G)|Unown (G)]]<br/>#201G<br/>[[Unown (G)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201GMS.png|link=Unown (G)|Unown (G)]]<br/>#201G<br/>[[Unown (G)]] | ||
|- | |||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201HMS.png|link=Unown (H)|Unown (H)]]<br/>#201H<br/>[[Unown (H)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201HMS.png|link=Unown (H)|Unown (H)]]<br/>#201H<br/>[[Unown (H)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201IMS.png|link=Unown (I)|Unown (I)]]<br/>#201I<br/>[[Unown (I)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201IMS.png|link=Unown (I)|Unown (I)]]<br/>#201I<br/>[[Unown (I)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201JMS.png|link=Unown (J)|Unown (J)]]<br/>#201J<br/>[[Unown (J)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201JMS.png|link=Unown (J)|Unown (J)]]<br/>#201J<br/>[[Unown (J)]] | ||
Line 346: | Line 347: | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201LMS.png|link=Unown (L)|Unown (L)]]<br/>#201L<br/>[[Unown (L)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201LMS.png|link=Unown (L)|Unown (L)]]<br/>#201L<br/>[[Unown (L)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201MMS.png|link=Unown (M)|Unown (M)]]<br/>#201M<br/>[[Unown (M)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201MMS.png|link=Unown (M)|Unown (M)]]<br/>#201M<br/>[[Unown (M)]] | ||
|- | |||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201NMS.png|link=Unown (N)|Unown (N)]]<br/>#201N<br/>[[Unown (N)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201NMS.png|link=Unown (N)|Unown (N)]]<br/>#201N<br/>[[Unown (N)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201OMS.png|link=Unown (O)|Unown (O)]]<br/>#201O<br/>[[Unown (O)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201OMS.png|link=Unown (O)|Unown (O)]]<br/>#201O<br/>[[Unown (O)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201PMS.png|link=Unown (P)|Unown (P)]]<br/>#201P<br/>[[Unown (P)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201PMS.png|link=Unown (P)|Unown (P)]]<br/>#201P<br/>[[Unown (P)]] | ||
Line 353: | Line 354: | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201QUMS.png|link=Unown (Qm)|Unown (Qm)]]<br/>#201Qm<br/>[[Unown (Qm)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201QUMS.png|link=Unown (Qm)|Unown (Qm)]]<br/>#201Qm<br/>[[Unown (Qm)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201RMS.png|link=Unown (R)|Unown (R)]]<br/>#201R<br/>[[Unown (R)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201RMS.png|link=Unown (R)|Unown (R)]]<br/>#201R<br/>[[Unown (R)]] | ||
|- | |||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201SMS.png|link=Unown (S)|Unown (S)]]<br/>#201S<br/>[[Unown (S)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201SMS.png|link=Unown (S)|Unown (S)]]<br/>#201S<br/>[[Unown (S)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201TMS.png|link=Unown (T)|Unown (T)]]<br/>#201T<br/>[[Unown (T)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201TMS.png|link=Unown (T)|Unown (T)]]<br/>#201T<br/>[[Unown (T)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201UMS.png|link=Unown (U)|Unown (U)]]<br/>#201U<br/>[[Unown (U)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201UMS.png|link=Unown (U)|Unown (U)]]<br/>#201U<br/>[[Unown (U)]] | ||
Line 360: | Line 361: | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201WMS.png|link=Unown (W)|Unown (W)]]<br/>#201W<br/>[[Unown (W)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201WMS.png|link=Unown (W)|Unown (W)]]<br/>#201W<br/>[[Unown (W)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201XMS.png|link=Unown (X)|Unown (X)]]<br/>#201X<br/>[[Unown (X)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201XMS.png|link=Unown (X)|Unown (X)]]<br/>#201X<br/>[[Unown (X)]] | ||
|- | |||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201YMS.png|link=Unown (Y)|Unown (Y)]]<br/>#201Y<br/>[[Unown (Y)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201YMS.png|link=Unown (Y)|Unown (Y)]]<br/>#201Y<br/>[[Unown (Y)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201ZMS.png|link=Unown (Z)|Unown (Z)]]<br/>#201Z<br/>[[Unown (Z)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201ZMS.png|link=Unown (Z)|Unown (Z)]]<br/>#201Z<br/>[[Unown (Z)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:202MS.png|link=Wobbuffet|Wobbuffet]]<br/>#202<br/>[[Wobbuffet]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:202MS.png|link=Wobbuffet|Wobbuffet]]<br/>#202<br/>[[Wobbuffet]] | ||
Line 367: | Line 368: | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:204MS.png|link=Pineco|Pineco]]<br/>#204<br/>[[Pineco]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:204MS.png|link=Pineco|Pineco]]<br/>#204<br/>[[Pineco]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:205MS.png|link=Forretress|Forretress]]<br/>#205<br/>[[Forretress]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:205MS.png|link=Forretress|Forretress]]<br/>#205<br/>[[Forretress]] | ||
|- | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:206MS.png|link=Dunsparce|Dunsparce]]<br/>#206<br/>[[Dunsparce]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:206MS.png|link=Dunsparce|Dunsparce]]<br/>#206<br/>[[Dunsparce]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:207MS.png|link=Gligar|Gligar]]<br/>#207<br/>[[Gligar]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:207MS.png|link=Gligar|Gligar]]<br/>#207<br/>[[Gligar]] | ||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:208MS.png|link=Steelix|Steelix]]<br/>#208<br/>[[Steelix]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:208MS.png|link=Steelix|Steelix]]<br/>#208<br/>[[Steelix]] | ||
Line 374: | Line 375: | ||
| class="fairy-dex" style="width: 140px;" | [[File:209MS.png|link=Snubbull|Snubbull]]<br/>#209<br/>[[Snubbull]] | | class="fairy-dex" style="width: 140px;" | [[File:209MS.png|link=Snubbull|Snubbull]]<br/>#209<br/>[[Snubbull]] | ||
| class="fairy-dex" style="width: 140px;" | [[File:210MS.png|link=Granbull|Granbull]]<br/>#210<br/>[[Granbull]] | | class="fairy-dex" style="width: 140px;" | [[File:210MS.png|link=Granbull|Granbull]]<br/>#210<br/>[[Granbull]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:211MS.png|link=Qwilfish|Qwilfish]]<br/>#211<br/>[[Qwilfish]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:211MS.png|link=Qwilfish|Qwilfish]]<br/>#211<br/>[[Qwilfish]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:212MS.png|link=Scizor|Scizor]]<br/>#212<br/>[[Scizor]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:212MS.png|link=Scizor|Scizor]]<br/>#212<br/>[[Scizor]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:212MMS.png|link=Scizor (Mega)|Scizor (Mega)]]<br/>#212M<br/>[[Scizor (Mega)]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:212MMS.png|link=Scizor (Mega)|Scizor (Mega)]]<br/>#212M<br/>[[Scizor (Mega)]] | ||
Line 381: | Line 382: | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:214MS.png|link=Heracross|Heracross]]<br/>#214<br/>[[Heracross]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:214MS.png|link=Heracross|Heracross]]<br/>#214<br/>[[Heracross]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:214MMS.png|link=Heracross (Mega)|Heracross (Mega)]]<br/>#214M<br/>[[Heracross (Mega)]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:214MMS.png|link=Heracross (Mega)|Heracross (Mega)]]<br/>#214M<br/>[[Heracross (Mega)]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:215MS.png|link=Sneasel|Sneasel]]<br/>#215<br/>[[Sneasel]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:215MS.png|link=Sneasel|Sneasel]]<br/>#215<br/>[[Sneasel]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:216MS.png|link=Teddiursa|Teddiursa]]<br/>#216<br/>[[Teddiursa]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:216MS.png|link=Teddiursa|Teddiursa]]<br/>#216<br/>[[Teddiursa]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:217MS.png|link=Ursaring|Ursaring]]<br/>#217<br/>[[Ursaring]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:217MS.png|link=Ursaring|Ursaring]]<br/>#217<br/>[[Ursaring]] | ||
Line 388: | Line 389: | ||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:219MS.png|link=Magcargo|Magcargo]]<br/>#219<br/>[[Magcargo]] | | class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:219MS.png|link=Magcargo|Magcargo]]<br/>#219<br/>[[Magcargo]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:220MS.png|link=Swinub|Swinub]]<br/>#220<br/>[[Swinub]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:220MS.png|link=Swinub|Swinub]]<br/>#220<br/>[[Swinub]] | ||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:221MS.png|link=Piloswine|Piloswine]]<br/>#221<br/>[[Piloswine]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:221MS.png|link=Piloswine|Piloswine]]<br/>#221<br/>[[Piloswine]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:222MS.png|link=Corsola|Corsola]]<br/>#222<br/>[[Corsola]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:222MS.png|link=Corsola|Corsola]]<br/>#222<br/>[[Corsola]] | ||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:222GMS.png|link=Corsola (Galarian)|Corsola (Galarian)]]<br/>#222G<br/>[[Corsola (Galarian)]] | | class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:222GMS.png|link=Corsola (Galarian)|Corsola (Galarian)]]<br/>#222G<br/>[[Corsola (Galarian)]] | ||
Line 395: | Line 396: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:224MS.png|link=Octillery|Octillery]]<br/>#224<br/>[[Octillery]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:224MS.png|link=Octillery|Octillery]]<br/>#224<br/>[[Octillery]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:225MS.png|link=Delibird|Delibird]]<br/>#225<br/>[[Delibird]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:225MS.png|link=Delibird|Delibird]]<br/>#225<br/>[[Delibird]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:226MS.png|link=Mantine|Mantine]]<br/>#226<br/>[[Mantine]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:226MS.png|link=Mantine|Mantine]]<br/>#226<br/>[[Mantine]] | ||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:227MS.png|link=Skarmory|Skarmory]]<br/>#227<br/>[[Skarmory]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:227MS.png|link=Skarmory|Skarmory]]<br/>#227<br/>[[Skarmory]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:228MS.png|link=Houndour|Houndour]]<br/>#228<br/>[[Houndour]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:228MS.png|link=Houndour|Houndour]]<br/>#228<br/>[[Houndour]] | ||
Line 402: | Line 403: | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:229MMS.png|link=Houndoom (Mega)|Houndoom (Mega)]]<br/>#229M<br/>[[Houndoom (Mega)]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:229MMS.png|link=Houndoom (Mega)|Houndoom (Mega)]]<br/>#229M<br/>[[Houndoom (Mega)]] | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:230MS.png|link=Kingdra|Kingdra]]<br/>#230<br/>[[Kingdra]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:230MS.png|link=Kingdra|Kingdra]]<br/>#230<br/>[[Kingdra]] | ||
|- | |||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:231MS.png|link=Phanpy|Phanpy]]<br/>#231<br/>[[Phanpy]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:231MS.png|link=Phanpy|Phanpy]]<br/>#231<br/>[[Phanpy]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:232MS.png|link=Donphan|Donphan]]<br/>#232<br/>[[Donphan]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:232MS.png|link=Donphan|Donphan]]<br/>#232<br/>[[Donphan]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:233MS.png|link=Porygon2|Porygon2]]<br/>#233<br/>[[Porygon2]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:233MS.png|link=Porygon2|Porygon2]]<br/>#233<br/>[[Porygon2]] | ||
Line 409: | Line 410: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:235MS.png|link=Smeargle|Smeargle]]<br/>#235<br/>[[Smeargle]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:235MS.png|link=Smeargle|Smeargle]]<br/>#235<br/>[[Smeargle]] | ||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:236MS.png|link=Tyrogue|Tyrogue]]<br/>#236<br/>[[Tyrogue]] | | class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:236MS.png|link=Tyrogue|Tyrogue]]<br/>#236<br/>[[Tyrogue]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:237MS.png|link=Hitmontop|Hitmontop]]<br/>#237<br/>[[Hitmontop]] | | class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:237MS.png|link=Hitmontop|Hitmontop]]<br/>#237<br/>[[Hitmontop]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:238MS.png|link=Smoochum|Smoochum]]<br/>#238<br/>[[Smoochum]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:238MS.png|link=Smoochum|Smoochum]]<br/>#238<br/>[[Smoochum]] | ||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:239MS.png|link=Elekid|Elekid]]<br/>#239<br/>[[Elekid]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:239MS.png|link=Elekid|Elekid]]<br/>#239<br/>[[Elekid]] | ||
Line 416: | Line 417: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:241MS.png|link=Miltank|Miltank]]<br/>#241<br/>[[Miltank]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:241MS.png|link=Miltank|Miltank]]<br/>#241<br/>[[Miltank]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:242MS.png|link=Blissey|Blissey]]<br/>#242<br/>[[Blissey]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:242MS.png|link=Blissey|Blissey]]<br/>#242<br/>[[Blissey]] | ||
|- | |||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:243MS.png|link=Raikou|Raikou]]<br/>#243<br/>[[Raikou]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:243MS.png|link=Raikou|Raikou]]<br/>#243<br/>[[Raikou]] | ||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:244MS.png|link=Entei|Entei]]<br/>#244<br/>[[Entei]] | | class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:244MS.png|link=Entei|Entei]]<br/>#244<br/>[[Entei]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:245MS.png|link=Suicune|Suicune]]<br/>#245<br/>[[Suicune]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:245MS.png|link=Suicune|Suicune]]<br/>#245<br/>[[Suicune]] | ||
Line 423: | Line 424: | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:247MS.png|link=Pupitar|Pupitar]]<br/>#247<br/>[[Pupitar]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:247MS.png|link=Pupitar|Pupitar]]<br/>#247<br/>[[Pupitar]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:248MS.png|link=Tyranitar|Tyranitar]]<br/>#248<br/>[[Tyranitar]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:248MS.png|link=Tyranitar|Tyranitar]]<br/>#248<br/>[[Tyranitar]] | ||
|- | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:248MMS.png|link=Tyranitar (Mega)|Tyranitar (Mega)]]<br/>#248M<br/>[[Tyranitar (Mega)]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:248MMS.png|link=Tyranitar (Mega)|Tyranitar (Mega)]]<br/>#248M<br/>[[Tyranitar (Mega)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:249MS.png|link=Lugia|Lugia]]<br/>#249<br/>[[Lugia]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:249MS.png|link=Lugia|Lugia]]<br/>#249<br/>[[Lugia]] | ||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:250MS.png|link=Ho-oh|Ho-oh]]<br/>#250<br/>[[Ho-oh]] | | class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:250MS.png|link=Ho-oh|Ho-oh]]<br/>#250<br/>[[Ho-oh]] |