→Rare Pokémon
Line 159: | Line 159: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:446MS.png|link=Munchlax|Munchlax]]<br/>#446<br/>[[Munchlax]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:446MS.png|link=Munchlax|Munchlax]]<br/>#446<br/>[[Munchlax]] | ||
|- | |- | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:470MS.png|link=Leafeon|Leafeon]]<br/>#470<br/>[[Leafeon]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:495MS.png|link=Snivy|Snivy]]<br/>#495<br/>[[Snivy]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:495MS.png|link=Snivy|Snivy]]<br/>#495<br/>[[Snivy]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:507MS.png|link=Herdier|Herdier]]<br/>#507<br/>[[Herdier]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:507MS.png|link=Herdier|Herdier]]<br/>#507<br/>[[Herdier]] | ||
Line 164: | Line 165: | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:650MS.png|link=Chespin|Chespin]]<br/>#650<br/>[[Chespin]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:650MS.png|link=Chespin|Chespin]]<br/>#650<br/>[[Chespin]] | ||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:662MS.png|link=Fletchinder|Fletchinder]]<br/>#662<br/>[[Fletchinder]] | | class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:662MS.png|link=Fletchinder|Fletchinder]]<br/>#662<br/>[[Fletchinder]] | ||
|- | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:665MS.png|link=Spewpa|Spewpa]]<br/>#665<br/>[[Spewpa]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:665MS.png|link=Spewpa|Spewpa]]<br/>#665<br/>[[Spewpa]] | ||
|} | |} |