Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) No edit summary |
Strayazilas (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 377: | Line 377: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:073MS.png|link=Tentacruel|Tentacruel]]<br/>#073<br/>[[Tentacruel]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:073MS.png|link=Tentacruel|Tentacruel]]<br/>#073<br/>[[Tentacruel]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:134MS.png|link=Vaporeon|Vaporeon]]<br/>#134<br/>[[Vaporeon]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:134MS.png|link=Vaporeon|Vaporeon]]<br/>#134<br/>[[Vaporeon]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:183MS.png|link=Marill|Marill]]<br/>#183<br/>[[Marill]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:349MS.png|link=Feebas|Feebas]]<br/>#349<br/>[[Feebas]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:349MS.png|link=Feebas|Feebas]]<br/>#349<br/>[[Feebas]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:393MS.png|link=Piplup|Piplup]]<br/>#393<br/>[[Piplup]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:393MS.png|link=Piplup|Piplup]]<br/>#393<br/>[[Piplup]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:501MS.png|link=Oshawott|Oshawott]]<br/>#501<br/>[[Oshawott]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:501MS.png|link=Oshawott|Oshawott]]<br/>#501<br/>[[Oshawott]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:656MS.png|link=Froakie|Froakie]]<br/>#656<br/>[[Froakie]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:656MS.png|link=Froakie|Froakie]]<br/>#656<br/>[[Froakie]] | ||
Line 389: | Line 390: | ||
{| style="text-align: center; width: margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | {| style="text-align: center; width: margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:245MS.png|link=Suicune|Suicune]]<br/>#245<br/>[[Suicune]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:245MS.png|link=Suicune|Suicune]]<br/>#245<br/>[[Suicune]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:489MS.png|link=Phione|Phione]]<br/>#489<br/>[[Phione]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:490MS.png|link=Manaphy|Manaphy]]<br/>#490<br/>[[Manaphy]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:490MS.png|link=Manaphy|Manaphy]]<br/>#490<br/>[[Manaphy]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:647MS.png|link=Keldeo|Keldeo]]<br/>#647<br/>[[Keldeo]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:647MS.png|link=Keldeo|Keldeo]]<br/>#647<br/>[[Keldeo]] | ||
Line 452: | Line 454: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:073MS.png|link=Tentacruel|Tentacruel]]<br/>#073<br/>[[Tentacruel]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:073MS.png|link=Tentacruel|Tentacruel]]<br/>#073<br/>[[Tentacruel]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:134MS.png|link=Vaporeon|Vaporeon]]<br/>#134<br/>[[Vaporeon]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:134MS.png|link=Vaporeon|Vaporeon]]<br/>#134<br/>[[Vaporeon]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:183MS.png|link=Marill|Marill]]<br/>#183<br/>[[Marill]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:349MS.png|link=Feebas|Feebas]]<br/>#349<br/>[[Feebas]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:349MS.png|link=Feebas|Feebas]]<br/>#349<br/>[[Feebas]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:393MS.png|link=Piplup|Piplup]]<br/>#393<br/>[[Piplup]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:393MS.png|link=Piplup|Piplup]]<br/>#393<br/>[[Piplup]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:501MS.png|link=Oshawott|Oshawott]]<br/>#501<br/>[[Oshawott]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:501MS.png|link=Oshawott|Oshawott]]<br/>#501<br/>[[Oshawott]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:516MS.png|link=Simipour|Simipour]]<br/>#516<br/>[[Simipour]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:516MS.png|link=Simipour|Simipour]]<br/>#516<br/>[[Simipour]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:656MS.png|link=Froakie|Froakie]]<br/>#656<br/>[[Froakie]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:656MS.png|link=Froakie|Froakie]]<br/>#656<br/>[[Froakie]] | ||
Line 466: | Line 469: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:245MS.png|link=Suicune|Suicune]]<br/>#245<br/>[[Suicune]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:245MS.png|link=Suicune|Suicune]]<br/>#245<br/>[[Suicune]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:489MS.png|link=Phione|Phione]]<br/>#489<br/>[[Phione]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:489MS.png|link=Phione|Phione]]<br/>#489<br/>[[Phione]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File: | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:490MS.png|link=Manaphy|Manaphy]]<br/>#490<br/>[[Manaphy]] | ||
|} | |} | ||