Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) (→D) |
Sneezeball (talk | contribs) (→D) |
||
Line 743: | Line 743: | ||
| class="fire" | Fire maps (Maps 18, 19, 20 & 21) | | class="fire" | Fire maps (Maps 18, 19, 20 & 21) | ||
| class="fire" | Common | | class="fire" | Common | ||
|- class="grass-dex" | |||
| class="grass" | #724 [[File:724MS.png|link=Decidueye|Decidueye]] [[Decidueye]] | |||
| class="grass" | Evolve from [[Dartrix]] starting at level 34 | |||
| class="grass" | Ultra Rare | |||
|- class="electric-dex" | |- class="electric-dex" | ||
| class="electric" | #702 [[File:702MS.png|link=Dedenne|Dedenne]] [[Dedenne]] | | class="electric" | #702 [[File:702MS.png|link=Dedenne|Dedenne]] [[Dedenne]] |